2pm


Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.

2pm


 
rodiklisPagrindinisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Kas vyksta?

Share | 
 

 Bio

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

RašytiTemos pavadinimas: Bio   Kv. 07 29, 2010 12:56 amVardas: Park Jae Bum
Gimimo data: balandžio 25,1987
Ūgis: 170 cm
Svoris: 60kg
Kalbos: kinų, anglų
Hobi: šokti, dainuoti, keisti juokeliai
Slapyvardžiai: Jae Bi, J-Bum, Fresh Beezy
Religija: krikščionis
Ideali mergina: Džesikos Albos klonas
Išsilavinimas: baigė Dankook universitetą


Jay trečios kartos Amerikos korejietis gimęs ir užaugęs Edmonde, Vašingtone. Jaebeom dalyvavo atrankoje Amerikoje, kaip reperis ir b-boy (šokantis breiką). Pats Park Jin-young stebėjo Jaebeom atranką ir skraidino jį į Korėją, kur Jay treniravosi ketverius metus, tobulino savo dainavimą ir mokinosi korejietiškai, kadangi buvo planuota Jay išleisti kaip solo dainininką.

Jaebeom buvo įtrauktas į vienuolikos asmenų grupę One Day. Pirmą kart pasirodė kartu realybės šou „Hot Blood“, kur ištvėręs intensyvių treniruočių ruožą, stresą ir pašalinimus galiausiai buvo paskirtas grupės 2pm lyderiu.

Myspace

Lygiai po metų buvimo grupėje.
(žinant, jog 2pm debiutavo 2008 rugsėjo 4d)

Rugsėjo 4, 2009, internete pasklido pranešimai viešinantys Jaebeom asmenines Myspace žinutes, kurios buvo parašytos 2005 metais. Vis dar būdamas trainee jis išreiškė savo nepasitenkinimą Korėja, bei pačius korejiečius išvadino nederamais žodžiais (amerikietišku slengu) ir tai buvo priimta kaip nepagarba šaliai. Jaebeom viešai atsiprašė, bet pasklido protestai ir pasisakymai už jo pašalinimą iš grupės, Park Jin-young (JYP) rugsėjo 7d paskelbė, kad Jay tęs savo rolę grupėje. Sekančią dieną pats Jaebeom savo fancafe paskelbė kad jis palieka grupę ir grįžta į Valstijas, planuodamas tęsti mokslus ir gerinti jo muzikos supratimą, taip pat jis atsiprašė likusių 2PM narių už tai kad nebuvo geras lyderis ir vyresnysis brolis. Park Jin-young sutiko ir sakė gerbiąs atlikėjo sprendimą, taip pat skelbdamas kad 2PM liks kaip 6 asmenų grupė. Be to, dėl skaudaus Jaebeom išvykimo, visi 2PM nariai buvo pašalinti iš tuo metų vykstančių laidų. Laida „Wild Bunny“ buvo nutraukta neribotam laikui, paskutinis epizodas taip ir neparodytas.
Grupė užbaigė perfilmuoti "Heartbeat" video klipą, tai titulinė jų pirmojo pilno albumo daina, albumas buvo išleistas Spalio 31, 2009, be Jaebeom. Spaudos konferencijos metu skelbta, jog Jaebeom balsas iš dainų nebus pašalintas. Lyg dar to nebūtų gana Park Jin-young tvirtino kad planuojams Jaebeom grįžimas, tik su jo pačio noru. Palaikant Jaebeom ir jo vietą grupėje, kiti grupės nariai nusprendė paskirstyti jų pirmojo albumo įplaukas ir išsiųsti dalį jam.
Dar lapkritį per MAMA apdovanojimus dauguma vylėsi kad pasirodys Jay, kiti grupės nariai atsiimdami apdovanojimą, ko gero, pirmą kart prabilo apie jį. Taip pat per Gayo Daejun, laimėjus metų apdovanojimą su AgainNAgain, Taecyeon paskutinio koncerto metu ištarė žodžius „This is for Jay“.
2009 gruodį, sklido gandai apie beišleidžiamą laidą skirtą aptarti Jaebeom situacijai (panašu į Ivės"IVY BACK" situaciją). Bet visi planai buvo nutraukti JYP Entertainment.

Fanų judėjimas

Po Jaebeom grįžimo į valstijas, šokiruoti fanai sujudo pasipiktinę, jog Jaebeom MySpace žinutės buvo suprastos klaidingai. Prasidėjo akcijos ir protestai, milžiniškas Jay palaikymas, tuo metu Park Ji-young net turėjo įsigyti daugiau apsaugos darbuotojų nuo nerimstančių Jay fanų.
Boikotai palaikantys 2PM, protestai už Jay grąžinimą į grupę, ne tik Korėjoje bet ir pasaulio mąstu ėmė plisti internete. Sukurta daug flash dance mob’ų ir pasirašytos kelios peticijos. Tarptautiniai gerbėjai surinko pinigų Jay sky baneriui, didžiulis skraidantis plakatas su užrašu "J, WHAT TIME IS IT NOW?" perskriejo Sietlą antrą valandą dienos. Sietlo naujienos “KOMO News” aptarė įvikį tos dienos žiniose.
Keletas forumų atliko labdaros veiklą, Pagrindinis korejietiškas fanų puslapis Underground sukaupė $10,000 dolerių ir paaukojo vaikams Haityje, projekto pavadinimas buvo “Žmonės laukiantys 2PM lyderio Park Jaebeom” ( "People Waiting For 2PM Leadja Park Jaebeom"). Tarptautiniai fanų puslapiai, kartu su 2AM ir 2PM fanų bendrija surinko $1000 dolerių, kuriuos panaudojo nupirkti knygų pasaulyje išsibarsčiusiems korejiečių našlaičiams. Pasak Underground iki 2010 vaikams buvo paaukota per $64000 dolerių iš 10 skirtingų projektų.
Jaebeom buvo numeris vienas Twitter’io karščiausiose temose, net pralenkdamas Kovo 8 dienos Oskarus.
Buvo netgi pasirašyta Jay savižudybės peticija, dėjà nuo anti fanų, pavadinimu “Jaebeom turėtų nusižudyti” ją pasirašė trys tūkstančiai asmenų, vėlau peticija buvo nutraukta.

2010 vasaris: kontrakto nutraukimas
Viliantis jog Jay dar grįš, vasario 25d, 2010, dvi dienos prieš 2pm fanų konferenciją oficialiame puslapyje JYP Entertainment pareiškė, jog Jaebeom kontraktas nutrauktas visam laikui, tikinant, jog gruodžio mėnesį, "Again & Again" reklamos metu Jay padarė dar didesnę klaidą, nei jo Myspace klaida ir ji įtakojo nebesvarstyti apie jo grįžimą. Visuomenė buvo šokiruota, pirmas dalykas, jog ta klaida taip niekada ir nebuvo įvardyta. Kokio dydžio nesusipratimas turėjo įvykti, kad jis būtų išmestas iš grupės. Tai labai supykdė fanus, kadangi jiems beveik pusę metų teikė tuščias viltis dėl Jay grįžimo.
Pradėjo mirgėti nuomonės apie tai jog kiti 2PM nariai išdavė jį ir suteršė brolišką įvaizdį. Didžiausia neigiama reakcija krito ant Ok Taecyeon ir Jang Wooyoung, kurie tuo metu po ilgos pertraukos sugrįžo į įvairias laidas, fanai reikalavo juos išmesti iš laidų. (plačiau)
Vasario 27, 2010, įvyko konferensija, buvo užduoti klausimai iš įvairių fanų bendrijų. Kameros ir reporteriai nebuvo įleisti. Konferencijoje taip pat niekas nebuvo paaiškinta. To rezultatas nepasitenkinimas 2PM (išskyrus Nichkhun) už tai, jog grupės atsakymai neatitiko fanų lūkesčių.

YouTube
Dar 2009 lapkritį, įvairūs video apie Jay, jo seni b-boy video pasklido po YouTube.
Kovo 15, 2010, Park susikūrė YouTube kanalą, "jayparkaom", palikdamas video kur jis perdainuoją dainą "Nothin' On You" . Ko gero Jay nesitikėjo tokios visų reakcijos.
Kovo 18, amerikos online kompanijos kanalas "stirfrytv.com" padarė trumpą informacinę žinutę apie Jay kaip atlikėjo potencialą.

Veikla Amerikoje
Balandžio 29, 2010, Rodžerso korejiečių studentų asociacija surengė amerikos korejiečių festivalį kuriame dalyvavo Park su kitais Art of Movement (šokių grupė) nariais. Toj pat po festivalio pasklido video iš renginio.
Balandžio 14, asociacija įtraukė Jay į amerikietišką šokių filmą “Hype Nation” , ir dar geriau, Jay Park atliks pagrindinį vaidmenį.
Balandžio 24, Dumbfoundead atskleidė bendrą darbą su Jay ir Clara Chung, pavadinimu "Clouds". Tą pačią dieną Jay pasirodė pirmąjame interviu po Myspace skandalo.

Grįžimas į Korėją
Birželio 18, 2010, Park grįžo į Korėją.
Liepos 8, 2010,pasirašyta sutartis su Sidus HQ ir atskleisti planai apie jo re-debiutą.

Klausimai Jay:

Q1. Tu jautiesi seksualiausiai: tik išėjęs iš dušo
Q2. Ką daryti kad atrodytum kaip tu : daug sportuoti
Q4. Narys kuris tavęs nesiklauso : Taec
Q5. Būdas priversti jį klausytis: pagrasinu jam haha haha juokauju
Q6. Tave erzina kai kiti nariai: per daug išsidirbinėja
Q7. Dalykai kuriuos darai prieš užlipant ant scenos : atsipalaiduoju, paruošiu balsą
Q8. Dalykai kuriuos turi padaryti po scenos: atsigerti vandens
Q9. Sudėk šiuos žodžius pagal svarbumą draugai, darbas, meilė: meilė, draugai, darbas
Q10. Mergina kuri:...yra natūrali...yra mano tipo
Q11. Pirmas bučinys: labia seniai, kai vis dar buvau mokykloj
Q12. Jei ryt įvyktų pasaulio pabaiga: paskambinčiau šeimai

Buvo sunku bet viskas baigta. Jay vėl ant kojų. Niekada nepamiršim jo kaip lyderio.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://timefor2pm.getgoo.net
YUKI

avatar

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Sk. 08 01, 2010 12:27 am

gaila,kad taip. be jo 2pm kažkaip tuštoka. bet bent jau solo pradeda karjerą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Hottest

avatar

Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2011-07-08
Age : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Št. 07 09, 2011 9:10 pm

mane tai biski nervina kai sako kad 2pm be Jay jau netokia gera ir pan. dabar 2pm yra nereali grupe ir be Jay.
siaip tikrai gaila kad jis isejo, fanai kazkokie nesveiki ten, kaltina dar narius, nu nesuprantu as kai taip daro, ir taip sunku jiem turejo but, taigi Jay buvo ju draugas irgi, o dar fanai uzsipuola tai ka zinau.. nu bet ka jau padarysi,svarbu Jay vel atsitiese ir dabar jam gerai sekasi:)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
PaperCake
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Pir. 07 11, 2011 7:01 pm

Na ten baisus skandalas jam išeinant buvo, kaip dabar atsimenu. Bet 2pm yra ne ka prastesnė grupė nei kaip kad buvo, galbūt trūksta Jay dorkiness, bet man tai neproblema kai galiu įsijungt jo youtube kanalą :D

O šiaip, Jay yra nepaprastas solo atlikėjas, girtina :)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://timefor2pm.getgoo.net
Hottest

avatar

Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2011-07-08
Age : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Tr. 07 13, 2011 8:27 pm

Šiaip jo, kai žiūrėjau senesnius jų video, kur dar Jay buvo, tai jis toks nesveikas atrodydavo, per wild bunny tai tik myšk į kelnes iš jo xD jau taip išsidirbinėdavo, nu toks labai fainas atrodo, tai ir gaila šiaip, dar balsą gerą taigi turi (aišku 2pm ir taip gerų balsų netrūksta) dar jo akrobatiniai visokie triukai tai versdavo iš koto
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
PaperCake
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Kv. 07 14, 2011 3:49 pm

Jeigu dar nematei pažiūrėk šitą, pasispardysi iš juoko.. Jis taip ir liko toks atsipūtęs ;)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://timefor2pm.getgoo.net
Hottest

avatar

Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2011-07-08
Age : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Kv. 07 14, 2011 10:26 pm

koks gerulis :D
"now it's time for the hard q" "then dont ask" lol :D:D:D
toks pats awesome matosi isliko:) bet jauciu smagiau buvo kai budavo ne vienas o aplink dar 2pm nariai trainiodavos :) bet puikiai ir dabar sekasi jam^^
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Evelina

avatar

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2011-10-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   Št. 10 29, 2011 4:07 am

labai smagu kad jis tęsia savo veiklą, puikus atlikėjas ir asmenybė :)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bio   

Atgal į viršų Go down
 
Bio
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Grupė :: Jay Park-
Pereiti į: