2pm


Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.

2pm


 
rodiklisPagrindinisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Kas vyksta?

Share | 
 

 Apie grupę

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

RašytiTemos pavadinimas: Apie grupę   Antr. 07 27, 2010 6:04 am2PM

2PM tai septynių vaikinų grupė iš Pietų Korėjos. Nuo 2009 rugsėjo grupė susideda iš šešių asmenų, pasitraukus lyderiui. Jiems vadovauja JYP Entertainment.

Šiuo metu esantys asmenys grupėje: Junsu, Junho, Nichkhun, Taecyeon, Wooyoung ir Chansung.

2PM yra viena dalis sub grupės One Day,kita dalis 2AM.
2PM debiutavo su daina "10 Jeom Manjeome 10 Jeom" (10점 만점에 10점, lit. 10 Points Out of 10 Points), kurios pasirodyme parodė akrobatinių šokių stilių.
Deja, daina su kuria jie užėmė pirmają vietą buvo "Again & Again".

Iki debiuto
Visi nariai dalyvavo JYP atrankoje patekti į grupę (išskyrus Nichkhun, kuris tuo metu buvo surastas talentų agentūroje). Keli nariai atrankas turėjo kitose šalyse, pavyzdžiui: Park Jaebeom dalyvavo perklausoje Jungtinėse Valstijose. Kiti nariai jau turėjo patirties pramogų versle, Kim Junsu buvo laimėjęs kelis dainavimo konkursus, Taecyeon, Lee Junho ir Hwang Chansung, dalyvavo TV šou 'SuperStar Survival'.
2PM ir 2AM treniruočių dienos buvo filmuojamos dokumentiniame filme Hot Bloodt. Šou susidėjo iš treniruočių programos ir trijų narių pašalinimo.

2008: debiutas ir ansktyva sėkmė

2PM debiutavo su singlu 10점 만점에 10점 (10 Points Out Of 10 Points) Rugsėjo 4, 2008. Spalio 17, 2008, jie pradėjo reklamuoti "Only You", tai kita daina iš jų pirmojo mini albumos"Hottest Time of the Day."
Balandžio 16, 2009, grupė išleido antrąjį mini albumą 2:00PM Time For Change. Gegužės 9, 2009, jie laimėjo patį pirmąjį Mutizen Song apdovanojįma per M!Countdown; tą pačią savaitę jie vėl laimėjo antrąjį Mutizen per SBS Inkigayo. Sekančią savaitę jie laimėjo vėl, trigubas laimėjimas nebeleidžia dalyvauti balsavime sekančią savaitę. Vis dėl to, šiek tiek vėliau jie vėl laimėjo per - Music Ban. Birželio 11, prasidėjo kitos dainos reklama(“I hate you”) ir 2PM laimėjimai tik didėjo. Vėl pasiektas trigubas laimėjimas. Birželio 30, 2PM laimėjo 'Only One Song' apdovanojimą per M!Countdown.

2009: ginčas ir įsižiebusi žvaigždė

Rugsėjo 4, 2009, internete pasklido pranešimai viešinantys lyderio Jaebeom asmenines Myspace žinutes, kurios sukėlė pasipiktinimą. Jaebeom viešai atsiprašė, bet pasklido protestai ir pasisakymai už jo pašalinimą iš grupės, Park Jin-young (JYP) skelbė, kad Jay tęs savo rolę grupėje. Vėliau vėl viskas buvo paneigta.

Grupė užbaigė perfilmuoti "Heartbeat" video klipą, tai titulinė jų pirmojo pilno albumo daina, albumas buvo išleistas Spalio 31, 2009, be Jaebeom. Spaudos konferencijos metu skelbta jog Jaebeom balsas iš dainų nebus pašalintas. Lyg dar to nebūtų gan Park Jin-young tvirtino kad planuojams Jaebeom grįžimas, tik su jo pačio noru. Palaikant Jaebeom ir jo vietą grupėje, kiti grupės nariai nusprendė paskirstyti jų pirmojo albumo įplaukas ir išsiųsti dalį jam.

Pirmasis albumas 1:59PM, buvo išleistas Lapkričio 10, 2009. Abu, tiek albumas, tiek pagrindinė daina “Heartbeat", greitai pasiekė #1 poziciją muzikos chart’uose.

Vis dar palaikant viltis, jog Jaebeom grįš fanai nenukabino nosių. Bet 2009 gruodžio 22 dieną Jaebeom prisipažino, jog per AAA veiklą padarė asmeninę klaidą, kuri yra didesnė nei MySpace nesusipratimas. JYP paaiškino, jog jo klaida amorali.

Dabartis: 2010

Vasario 25, 2010, JYP Entertainment paskelbė,kad Park Jaebeom nebegrįš į 2PM, ir jo kontraktas su kompanija nutraukiamas visam laikui. Fanų susitikime/spaudos konferencijoje,jau 2PM šešiese, kartu su JYP Entertainment CEO Choi Jungwook pranešė jog nuo šiol 2PM lieka šešių asmenų grupė, naujas lyderis nebus renkamas.
2010, Balandžio vidury 2PM atskleidė naujojo “Don't Stop Can't Stop” singlo temą.
Per šiuos metu grupės populiarumas išaugo kone dvigubai.

Užsienio veikla

Tailandas

2PM atliko pirmąjį pasirodymą užsienyje 2009 Vasarį. Tailande “Nine Entertain” apdovanojimuose. Birželio 25, jie išleido pirmąjį "Thailand Special Edition" albumą ir pradėjo savireklamą

Kinija, Malaizija, Filipinai

Skleidžiant 2PM populiarumą pirmasis pilnas albumas buvo išleistas Kinijoje, Malaizijoje ir Filipinuose. Dar 2009, Lapkričio 25d grupė turėjo fanų susitikimą Kinijoje.

Televzija

Dar 2008 buvo pradėtas transliuoti trečiasis ‘Idol Show’ sezonas.
Taip pat išleistas Mnet realybės šou ‘Wild Bunny’. Rugsėjo 1, eteryje jau buvo pasirodę septyni epizodai, sekantis buvo atidėtas neribotam laikui dėl Jaebeom išvykimo.
Tuo metu Taecyeon ir Wooyoung atliko vedėjų roles per Inkigayo, bet antifanų dėka buvo boikotuoti(plačiau čia) .
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://timefor2pm.getgoo.net
 
Apie grupę
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Grupė :: 2pm-
Pereiti į: